Lazeriavimas.

Pjovimas ir graviravimas lazeriu

Medienos, faneros pjovimas ir graviravimas lazeriu

Iš faneros galima sukurti pačius įvairiausius gaminius: lenteles, segtukus ir ženkliukus, padėkliukus, rėmelius, dėliones, žaislus, galvosūkius, dėžutes, iškabas, namų, sienų ir švenčių dekoracijas, papuošimus, baldus ir t.t.

Dažniausiai yra pjaunama ir graviruojama aukštos rūšies šlifuota beržinė fanera. Po faneros pjovimo, visos briaunos briaunos tampa tamsiai rudos.

Didžiausias faneros privalumas yra nedidelė kainą, universalumas ir patvarumas. Fanerą galima lakuoti, tonuoti, dažyti, dėti spaudą.

Taip pat pjauname ir graviruojame įvairios rūšies medieną.

ORGANINIO STIKLO, AKRILO PJOVIMAS IR GRAVIRAVIMAS

Organinis stiklas tinka tiek vidaus, tiek lauko reklamoms. Dažnai naudojamas iškabų, lentelių, atitvarų gamyboje. Taip pat iš jo daromos dėžutės, pakuotės, lentynos prekybos vietose, įvairūs laikikliai, apdovanojimai, kvietimai ir kt. gaminiai.

Šis plastikas puikiai tinka pjovimui. Po pjovimo visos briaunos lieka skaidrios ir tvarkingos - palyginimui, po frezavimo CNC staklėmis visos briaunos yra nušlifuotos, tampa matinės, su įbrėžimais ir nepraleidžia šviesos.

Organinis stiklas gali būti visiškai skaidrus, matinis, baltas, juodas ir dar daugybe kitų spalvų! Taip pat atitinkamai nuo spalvos pasirinkimo jis gali būti nuo 2 iki 25mm storio! Stiklas gali būti dažomas arba klijuotas lipdukais.

Didžiausi organinio stiklo privalumai: patvarumas, didelis spalvų pasirinkimas, įvairūs medžiagos storiai, didelės panaudojimo galimybės.

Odos pjovimas ir graviravimas lazeriu

Pjauname ir graviruojame odą ir jos gaminius. Dažniausiai tai būna įvairūs raktų pakabukai, piniginės, odiniai bloknotai, dokumentų dėklai, užrašinės, etiketės ir kt. Odos rūšys yra labai skirtingos, todėl ir rezultatas dažnai būna skirtingas.

Visada prieš pradedant graviravimo darbūs atliekame testavimą ant konkrečios medžiagos atraižos. Viskas priklauso nuo odos struktūros ir tipo. Natūrali oda lengviau graviruojama ir išgaunamas kokybiškesnis rezultatas. Po graviravimo lieka šviesiai arba tamsus įgraviravimas.

Porolono pjaustymas lazeriu

Porolonas puikiai tinka dovanų dėžutėms ir pakuotėms, transportavimo atvejais, kad apsaugotų arba išlaikytų norimoje pozicijoje tam tikrą gaminį. Jis lengvas ir porėtas, todėl neapsunkina bendro produkto pakuotės svorio.

Esant keliems skirtingo aukščio ir dydžio gaminiams vienoje pakuotėje, galima gaminti skirtingų aukščių ir sluoksnių poroloną, jį suklijuoti tarpusavyje ir tokiu būdu išgauti kelis skirtingus aukščio lygius.

Porolonas gali būti įvairaus porėtumo (daugiau ar mažiau "oro burbuliukų"). Taip pat galime pasiūlyti ir įvairius porolono atspalvius. Gaminame ir dėžutes bei pakuotes, todėl galima pasiūlyti pilną produkto įpakavimą iš vienų rankų. Atliekame produkto pakavimo paslaugą į dėžutes ar pakuotes!

Kartono ir popieriaus pjovimas lazeriu

Pjauname popierių ir kartoną. Galima gaminti kvietimus, pakuotes, dėžutes, įmautes, viršelius, paveikslus, dekoravimo elementus ir kt. gaminius.

Popierius ir kartonas lengvai ir greitai pjaunamas. Didžiausias privalumas, maža kaina ir galima gaminti nors 1 gaminį be jokių formų! Skirtingai nei atliekant kirtimo darbus yra reikalinga kirtimo forma, kuri kainuoja ne mažai.

Trūkumas yra tas, kad dažnai ant šviesaus paviršiaus lieka "aprūkimai" tamsios spalvos dūmai ties pjovimo linijomis.

Kiti darbai

Graviruojame įvairius suvenyrus, dovanas, apdovanojimus, sienų, namų, interjero dekoracijas ir pan.

Graviruojame tokius suvenyrus kaip: tušinukai, USB raktai, pakabukai, bloknotai, dokumentų dėklai ir dėklai, termosai, lentelės, stikliniai gaminiai, žiebtuvėliai, kanceliarinės prekės ir t.t.

Neradai ko ieškojai?

Susisiek su mumis ir mes padėsime atsakyti į visus rūpiamus klausimus!